.

Zsblxhhjd Абразивна шкурка 10pcs 5 8 дупки што се собираат шкурка црвен песок алумина 125мм Абразивно полирање на шкурка поставена за мебел дрво метал

Zsblxhhjd Абразивна шкурка 10pcs 5 8 дупки што се собираат шкурка црвен песок алумина 125мм Абразивно полирање на шкурка поставена за мебел

DEN 459.36

Стока
Достапно е за нарачката

Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распореден на шкурка Абразивниот е цврсто прикачен на шкурката и нема да падне за време на пескарење. Модел : 5-инчен 125мм 8-дупки со кадифена шкурка. Абразивно : Алумина. Подлога : La Tex хартија. Лепило : Цела смола. Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распореден на шкурка. Абразивниот е цврсто прикачен на шкурката и нема да падне за време на пескарење. Модел : 5-инчен 125мм 8-дупки со кадифена шкурка. Абразивно : Алумина. Подлога : La Tex хартија. Лепило : Цела смола. Лесно е за употреба, опфаќа голем број на области одеднаш, ја завршува работата ефикасно и ви заштедува време. Не мора да ја исечете шкурката на сите Time Model : 5-инчен 125 mm 8-дупки од кадифена шкуркарабиска : алуминиумски бура : латекс хартијаДезивен : сите опсег на респираноста : 40 мрежен опсег на мрежи : може да се користи во широк спектар на индустрии такви такви Како хардверски калапи, автомобилска боја, бродоградба, мебел за обработка на дрва, дрво, ракотворби и метално полирање, градежништво! Пакет вклучуваат : 10 парчиња песок хартија.

Особините