.

Тапани за бања Дмуниз Бања мијалник од чешма кујна тапа, единечна рачка водопад Басен бања, антички славини/хром/високо

Тапани за бања Дмуниз Бања мијалник од чешма кујна тапа, единечна рачка водопад Басен бања, антички славини/хром/високо

DEN 4945.60

Стока
Достапно е за нарачката

Материјална структура, издржлива и сигурна Издржливите и сигурни комплети за тапа за бања ви овозможуваат одлично секојдневно искуство. Број на рачки : 1. Тапа за бања дизајнирана со безвременски стил измешана со јасно дизајнерски карактеристики за да се освежи изглед во вашата бања. Функција : Тапа за бања. Број на мотики : 1. Структура на материјалот, издржлива и сигурна. Издржливите и сигурни комплети за тапа за бања ви овозможуваат одлично секојдневно искуство. Број на рачки : 1. Тапа за бања дизајнирана со безвременски стил измешана со јасно дизајнерски карактеристики за да се освежи изглед во вашата бања. Функција : Тапа за бања. Број на мотики : 1. Вашето задоволство е наша најголема потрага. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Особините