.

1 сет од 20 Chrome 14mm x 1,50 LUG на тркала Ореви одговара 2010 Chevrolet Silverado 2500 HD може да одговара на OEM венчиња, купувачот треба да ги разгледа спецификациите

1 сет од 20 Chrome 14mm x 1,50 LUG на тркала Ореви одговара 2010 Chevrolet Silverado 2500 HD може да одговара на OEM венчиња, купувачот

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Вкупна должина : 1,87 " Големина на низата : 14мм x 1,50. Тип на седиште : 60 ° конус седиште. Големина на главата : 7/8" хексадецимален. Вкупна должина : 1,87 ". Големина на низата : 14мм x 1,50. Тип на седиште : 60 ° конус седиште. Големина на главата : 7/8" хексадецимален. Вкупна должина : 1,87 "Големина на низата : M14x1.5 Тип на седиште : 60 ° Конусен седиште на главата Големина : 7/8" Хекс финиш : Chrome.

Особините