.

Стантон тргување со 18/0 од не'рѓосувачки челик буулон лажица бисер точки

Стантон тргување со 18/0 од не'рѓосувачки челик буулон лажица бисер точки

DEN 134.40

Стока
Достапно е за нарачката

Перл шема 18/0 не'рѓосувачки челик Комплетни поставки за место достапни. Издржлив ресторански прибор за ресторани убаво за секој дом. Ефтин директен од увозникот. Исто така познат како точки или Кајл. Перл шема 18/0 не'рѓосувачки челик. Комплетни поставки за место достапни. Издржлив ресторански прибор за ресторани убаво за секој дом. Ефтин директен од увозникот. Исто така познат како точки или Кајл. Трговија со стантон 18/0 од не'рѓосувачки челик буулон лажица бисерни точки (сет од 12).

Особините