.

Аудио прекинувач SDFGH 3,5 mm со контролор на волумен на линијата, 3 во 1 out 1/8 AUX Switcher Splitter Box, inline Actenu, волумен на атенуатор

Аудио прекинувач SDFGH 3,5 mm со контролор на волумен на линијата, 3 во 1 out 1/8 AUX Switcher Splitter Box, inline Actenu,

DEN 6624.48

Стока
Достапно е за нарачката

> Префрлете го влезот на аудио изворот и лесно прилагодете го нивото на јачината на звукот нагоре и надолу > 3 во 1 излез од 3,5 mm 1/8 "AUX влезни приклучоци.> Изберете сигнал и контрола на јачината на звукот во една кутија.> Изградба на цврста алуминиумска CNC шасија, изгледа убаво и издржливо.> Нема потреба од напојување. Приклучок и репродукција. > Префрлете го влезот на изворот на аудио и лесно прилагодете го нивото на јачината на звукот нагоре и надолу.> 3 во 1 од 3,5 mm 1/8 "AUX влезни приклучоци за излез. > Изберете јачина на сигнал и контрола во една кутија. > Изградба на цврста алуминиум CNC шасија, изгледа убаво и издржливо. > Нема потреба од напојување. Приклучете и играјте. Оваа кутија MC31 е поле за прекинувач за сигнал за сигнал со мини-големина, со контролер за јачина не влијае на квалитетот на звукот или додадената боја. (Забелешка нема функција за засилување) многу погодно за контрола на јачината на звукот за да се добие удобно ниво на слушање. Феации : > Влез на извор на аудио извор и лесно прилагодете го нивото на јачината на звукот.

Особините