.

Декоративно порибување на божиќни порибувања Декоративни Божиќни чорапи за подароци за подароци за подароци за декорација на Божиќ

Декоративно порибување на божиќни порибувања Декоративни Божиќни чорапи за подароци за подароци за подароци за декорација на Божиќ

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Полиестер, крпа Удобен и добар материјал, безбеден за употреба, берза за Божиќ може добро да ја украси вашата Божиќна забава. Совршена Божиќна висечка декорација, лесно може да се обеси на елка и камин. Топла Божиќна тематска боја и класични елементи, ова порибување е полно со Божиќна фестивалска атмосфера. Перндантот за порибување на Божиќ е совршено украси за Божиќ, Нова Година на домашен терен, ресторан, клуб, бар. Божиќни подароци и бонбони може да се стават во овој чорап и да ги испратат на прекрасни деца, вашите деца ќе ги сакаат овие чорапи. Полиестер, крпа. Удобен и добар материјал, безбеден за употреба, берза за Божиќ може добро да ја украси вашата Божиќна забава. Совршена Божиќна висечка декорација, лесно може да се обеси на елка и камин. Топла Божиќна тематска боја и класични елементи, ова порибување е полно со Божиќна фестивалска атмосфера. Перндантот за порибување на Божиќ е совршено украси за Божиќ, Нова Година на домашен терен, ресторан, клуб, бар. Божиќни подароци и бонбони може да се стават во овој чорап и да ги испратат на прекрасни деца, вашите деца ќе ги сакаат овие чорапи. Опис Дали барате прекрасна, прифатлива елка што виси декор? Дали сте во потрага по торба за подароци за порибување на Божиќ, што може да направи повеќе работни места одеднаш? Ако да, не гледајте повеќе! Оваа прекрасна и повеќенаменска торба за подароци за божиќни чорапи мора да ги задоволи вашите потреби.

Особините