.

Репер 42020 пластична лажичка со пуканки со 4 рачка, бела

Репер 42020 пластична лажичка со пуканки со 4 рачка, бела

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Отпорен на влијание Доаѓа со 4 "Рачка. Економичен начин за пополнување контејнери. Безбедна машина за миење садови. Пластична лажичка. Кога вашата толпа бара пуканки, потпирајте се на овие пуканки лажички за да се справите со работата. Пластичната лажичка е економичен начин за пополнување контејнери и е безбедна машина за миење садови. Отпорен на влијание. Доаѓа со 4 "Рачка.

Особините