.

Grupo Erik BT21 Официјална стока Чимми кригла, 330 ml

Grupo Erik BT21 Официјална стока Чимми кригла, 330 ml

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Уживајте во вашите пијалоци во овој извонреден дизајн на BTS кригла во кој се наоѓа вашиот омилен бенд, Bantang Boys Оваа чиста кригла претставува iminимин еден од различните членови на БТС. Проверете го нашиот каталог и соберете ги сите наши оригинални чаши BT21. Направено од керамика со врвен квалитет што ја прави машината за миење садови безбеден. 100% службено лиценциран производ. Со капацитет од 330мл ќе можете да уживате во долги разговори со пријателите. Користете го како кригла за појадок или како канцелариска кригла. Изненадете ги вашите пријатели со оваа неверојатна идеја за подароци специјално создадени за обожавателите на момчињата во Бантанг. Проверете го нашиот каталог и откријте го нашиот широк опсег на производи BT21 и не пропуштајте ги. На Ерик се гордееме со нашата способност да испорачуваме квалитетен производ по соодветна цена. Уживајте во вашите пијалоци во овој извонреден дизајн на BTS кригла во кој се наоѓа вашиот омилен бенд, Bantang Boys. Оваа чиста кригла претставува iminимин еден од различните членови на БТС. Проверете го нашиот каталог и соберете ги сите наши оригинални чаши BT21. Направено од керамика со врвен квалитет што ја прави машината за миење садови безбеден. 100% службено лиценциран производ. Со капацитет од 330мл ќе можете да уживате во долги разговори со пријателите.

Особините