.

M1.5 mm метричка HSS десна рака навој допрете 1,5мм

M1.5 mm метричка HSS десна рака навој допрете 1,5мм

DEN 142.40

Стока
Достапно е за нарачката

Метрички права славини : М1,5 мм Материјал : HSS (челик со голема брзина. Обработка : челик, железо, бакар, алуминиум, леано железо. Квалитет : Висок квалитет. Дијаметар : 1,5мм. Метрички права славини : М1,5 мм. Материјал : HSS (челик со голема брзина. Обработка : челик, железо, бакар, алуминиум, леано железо. Квалитет : Висок квалитет. Дијаметар : 1,5мм. Изработено од висококвалитетна голема брзина на челик со голема брзина на челик е добра за повеќето апликации за општа намена што нуди комбинација на цврстина и цврстина за отпорност на абење Неципирани алатки се карактеризираат со основната подлога без дополнителен третман или облоги и се погодни за широк Опсег на апликации за обработка на челик, железо, бакар, алуминиум, леано железо.

Особините