.

Нова рамнотежа на атлетските шорцеви на момчињата - 2 пакувања со активни перформанси Француски теренски салата шорцеви

Нова рамнотежа на атлетските шорцеви на момчињата - 2 пакувања со активни перформанси Француски теренски салата шорцеви

DEN 399.20

Стока
Достапно е за нарачката

100% полиестер Еластично затворање. Официјално лиценциран нов биланс : Активни перформанси на момчињата француски теренски шорцеви за теретани; Ние ги шампионираме оние кои бестрашно се водат од нивните страсти. Шорцеви со висок квалитет : Оваа активна мултипак за шорцеви вклучува два пара мазни и лесни шорцеви; Пријателска за кожата, висококвалитетна ткаенина дише добро за да го задржи вашето активно момче удобно и ладно во врел ден; Овој пакет за летни шорцеви на момчињата е одличен за спорт и активности на отворено и е совршен како секојдневна облека. Удобност вклопување : Еластичната лента за половината на овие шорцеви за момчиња за момчиња удобно се прилагодува на големината на големината; Добро за џогирање, велосипедизам, кошарка, релаксирање или секојдневно носење. Стил : Овие лесни активни шорцеви за момчиња се одлична летна ставка што треба да ја имате во гардеробата на вашето мало момче; Тие доаѓаат во најразлични бои како црна, сива и сина боја и совршено се совпаѓаат со речиси секоја облека.

Особините