.

Delisert само -прислушување навој со вметнување тип 307 јаглероден челик M10x1.5x10mm 100 парчиња

Delisert само -прислушување навој со вметнување тип 307 јаглероден челик M10x1.5x10mm 100 парчиња

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Вметнувањето за само-прислушување е нов вид на зајакнување на јачината на сврзувачките елементи на конецот Има заби во внатрешноста и надворешните линии , вградена пластика, алуминиум, леано железо, бакар и други меки материјали, може да се формира голема јачина на внатрешната дупка за навој, вметнување на само -прислушување, исто така, може да ја поправи оштетената внатрешна нишка.

Особините