.

Луоем 24 парчиња дипломирање торта Торпи 2019 Сјајни торта на Торта Торпи за дипломирање капа, форма, во форма на вметнување картички, матура за теми за забави на проби

Луоем 24 парчиња дипломирање торта Торпи 2019 Сјајни торта на Торта Торпи за дипломирање капа, форма, во форма на вметнување картички,

DEN 536.00

Стока
Достапно е за нарачката

Опис Високо квалитетен сјај картички за заби и чепкалка за заби за храна Оваа ставка е произведена со врвен материјал за трајна и долготрајна употреба. Деликатниот дизајн и светлите обрасци ќе ја обезбедат неговата практичност и популарност како што ја користат тортите за торта. Вашето семејство ќе биде импресионирано многу од вашите исклучително колачи со оваа одбрана декорација. Карактеристики - Боја : Како што е прикажано. - Материјал : хартија. - Големина : околу 7,5x5x0. - Висок квалитет на материјал, нетоксичен и безбеден за употреба на торта. - Совршена декорација на торта за дипломирање, забава за танцување и други фестивалски прилики. - Одличен додаток за кекси, колачи, сладолед, сирење и секое јадење што сакате да го облечете. - Ова не е јадење, само за украсување, не користете го во рерна или микробранова печка. - Совршен за кекс, мафини, украси за торта, избори за храна во тематски забави или прослава.

Особините