.

Јога мат, јога душеци за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес мат, уметничка loveубов Трипи пеперутка

Јога мат, јога душеци за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес мат, уметничка loveубов Трипи пеперутка

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

★ Големина на Јога Мат : 80x183 cm/32x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е изработен од материјал за TPE. Висока еластичност. Лесен и издржлив. Mats душеци за вежбање : Различни обрасци се отпечатени на површината на душекот за вежбање, бидејќи целина има силно украсно и практично. Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат. Mats душеци за јога за домашно вежбање : Нашиот пилатес мат се совршени за секојдневна употреба. Тоа е совршен подарок за пријателите и семејството. Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот. ★ Купете со доверба : Ако имате какви било прашања или незадоволство, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Дајте ви добро искуство за купување. ★ Големина на Јога Мат : 80x183 cm/32x72 in. ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е изработен од материјал за TPE. Висока еластичност. Лесен и издржлив. Mats душеци за вежбање : Различни обрасци се отпечатени на површината на душекот за вежбање, бидејќи целина има силно украсно и практично. Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат.

Особините