.

0,251 OD Carbide Tipped Reamer 4 fl .251 .2510 1/4 .2500 +.0010 Преголема алатка - DW22939CP2

0,251 OD Carbide Tipped Reamer 4 fl .251 .2510 1/4 .2500 +.0010 Преголема алатка - DW22939CP2

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Вие ги купувате сликата на сликарДод од M&J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користениот дополнување на советите од карбид е оштетена-видете Фото 4 Дијаметар на кука : За ваш бизнис! Локација : NWR5-2-E-2.

Особините