.

Јардве ги глупости решетката црна полица за домаќинство

Јардве ги глупости решетката црна полица за домаќинство

DEN 246.56

Стока
Достапно е за нарачката

Стенд за решетки за глувци- местото на глувците усвојува мазен дизајн на аголот за да се спречи гребење при земање на гира Компактна решетка за глувци- Компактна големина и лесна тежина, а не заземање на место. Така можете да уживате во вашиот процес на вежбање. Сила за обука на глувци- Оваа решетка за глувци има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, давајќи ви добро користење искуство. СТАНЦИЈА НА ГИТЕ- Ставете гира за да спречите да ги тркалаат гира и да го заштитите вашиот под од модринки. Пластична решетка за тежина од гира- чувајте ги гира безбедни, уредно складирани и лесно достапни. Овој компактен квалитет на глувци ја крева вашата опрема за вежбање во домот и одговара на скоро кој било дел од вашиот дом, стан или канцеларија. Стенд за решетки за глувци- местото на глувците усвојува мазен дизајн на аголот за да се спречи гребење при земање на гира. Компактна решетка за глувци- Компактна големина и лесна тежина, а не заземање на место. Така можете да уживате во вашиот процес на вежбање. Сила за обука на глувци- Оваа решетка за глувци има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, давајќи ви добро користење искуство. СТАНЦИЈА НА ГИТЕ- Ставете гира за да спречите да ги тркалаат гира и да го заштитите вашиот под од модринки. Пластична решетка за тежина од гира- чувајте ги гира безбедни, уредно складирани и лесно достапни. Овој компактен квалитет на глувци ја крева вашата опрема за вежбање во домот и одговара на скоро кој било дел од вашиот дом, стан или канцеларија. Пакетот вклучува карактеристики на решетката од 1 x -боја : црна пластична тежина на глувци -Материјал : Пластични тежини за гира -Големина : 30.

Особините