.

Blackskies 5-панел капа | Мажи жени бејзбол капа цветна татко snapback strapback hip hop урбан

Blackskies 5-панел капа | Мажи жени бејзбол капа цветна татко snapback strapback hip hop урбан

DEN 862.40

Стока
Достапно е за нарачката

100% памук Затворање на привремено. Само миење на рацете. ? Цветна црна капа со 5 панели со рамен велур визир. Дополнителен додаток за скејтери и сурфери и сите луѓе кои се свесни во стилот на кои им е потребна мала безбедност за главите;). ? Бејзбол капаче лепенка етикета цветна роза шема. ? Бејзбол капа за живот за мажи и жени - совршено во лето, но исто така и носат во текот на целата година. ? Оптимално вклопување за скоро секој обем на главата : една големина за жени и мажи : 22 - 24,4 инчи (56 - 62 см) - прилагодлив на затворањето - унисекс. ? Blackskies работи одржливо. Нашиот фокус е ставен на трајни, безвременски и на исти стилски производи. Овие се веќе неутрални со јаглерод со компензација преку нашиот партнер Nature Office. Постојано работиме на понатамошно оптимизирање на производството и организацијата со цел да ги произведуваме нашите производи на највисокиот можен климатски и еколошки можен начин, користејќи само висококвалитетни материјали.

Особините