.

Скала модел на автомобили за Toyota Alpha MPV легура модел на автомобили Diecast Metal Car Model Sound and Light 1:32 Пропорција

Скала модел на автомобили за Toyota Alpha MPV легура модел на автомобили Diecast Metal Car Model Sound and Light 1:32 Пропорција

DEN 852.80

Стока
Достапно е за нарачката

【Висок квалитет на материјал】 : Нашиот модел на автомобили е изработен од висококвалитетно леење на легура на цинк, што е внимателно полирано преку строги 24 процеси Откако повторно и повторно е полирано, тоа е убаво како уметничко дело. [Дизајн на отворена врата] : Внатрешноста е реална, влезната врата на автомобилот е дизајнирана одделно, и двете врати можат да се отворат; Внатрешната декорација е многу реална, таа е многу погоден подарок за секого. Исто така е добар модел за декомпресија на возрасни. 【Детали совршени】 : Убава внатре и надвор, ние обрнуваме големо внимание на деталите за да се осигураме дека секој комплет што го произведуваме е врвен на секој начин. 【Широк спектар на употреба】 : Нашиот модел на автомобили е многу погоден за играње, без разлика дали го давате како подарок или како декорација, тоа ќе биде вашиот најдобар избор!. 【Квалитет по продажбата】 : Ако не сте задоволни со нашата ставка, ве молиме контактирајте не по е-пошта.

Особините