.

KXDFDC Телефон за црна биро, кабел телефон, со звучник, големо копче за телефонски биро, монтиран во црна боја

KXDFDC Телефон за црна биро, кабел телефон, со звучник, големо копче за телефонски биро, монтиран во црна боја

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

★ Обезбеден телефон Идеален додаток за специјална дневна соба или дневна во вашата куќа од соништата, неговата елегантна надворешност крие напредно, коло ★ Домашното мало продолжение е направено од ABS, што е пријателско и убаво. ★ Карактеристики на ретро Телефон : Истражување за повик, ЛЦД-дисплеј, Редицијално, пауза, повик без слушање, прилагодување на јачината на звукот. ★ Применливи места : дневна соба, спална соба, студија, подароци за свадби, подароци за роденден, деловни подароци, канцеларија, продажба, дисплеј, клуб, хотел. ★ Овој жичен телефон може да се монтира на работната површина или да биде суспендиран од wallидот, што го прави идеален за сите семејства на кои им е потребен едноставен жичен класичен телефон. Име на производот : Фиксна Телефонска материјал Телефонски материјал : ABS Plastic Retro Телефон Големина : 170 * 210 * 100mmfixed Телефонски производ Боја : Инсталација на фиксни на црни телефони : Инсталација на десктоп, Тип на фиксна линија : Dial-Up Phoneapeperance : Антички/занаети/Антички телефони Телефон за толпата за толпата за толпата за толпата за толпата за толпа : Постари, деца, бремени жени, бело-јака работници : Пакување : 1 кабел телефон, предмети за декорација не се вклучени.

Особините