.

Прстенот за токи на металниот правоаголник занаетчиски вклопување 1-1/4 , 1-1/2 каиш тешки правоаголен кабел за чанти за јамка за торбички

Прстенот за токи на металниот правоаголник занаетчиски вклопување 1-1/4 , 1-1/2 каиш тешки правоаголен кабел за чанти за јамка

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Производ : прстени на правоаголна чанта Големините укажуваат на широко отворање на лентата. Дебелината е приближно 3 мм (1/8 инчи). Количина на пакет : 20 парчиња. Погледнете ги предметите : B0745 HLR8 Y за совпаѓање на лизгачи, B073 ZHBZ3 T за D прстени. Погледнете ги информациите за продавачот >> Продавница на Craft Memore на повеќе додатоци за торби и кожни занаети !!.

Особините