.

Велигденски зајаче со кошула за очила за сонце Велигденска зајаче кошула леопард зајаче lубовник подарок велигденски кошули за семејство

Велигденски зајаче со кошула за очила за сонце Велигденска зајаче кошула леопард зајаче lубовник подарок велигденски кошули

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

100% памук Направено во САД. Смешен велигденски подарок за семејство : Среќната Велигденска кошула со кул дизајн се кул идеи за подароци за роденден за мајка, тато, син, ќерка, сопруг, сопруга, чичко, девојка, дечко, баба, дедо или пријател кој е посебен Ловец на јајца во вашиот живот. Погодна среќна велигденска маичка за секоја пригода : можете да ја носите на работа, дома, Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на независноста, 4 -ти јули, Денот на Патрик, Денот на благодарноста, Велигден, Божиќ, Ноќта на вештерките, роденденот, годишнината или Само нормален ден. Удобно за носење : Направено од мека и дише ткаенина од мешавина од памук, ткаенината е малку истегната, лесна во тежина, издржлива, не се намалува по миењето, добрата влага и апсорпцијата на потта што нуди голема удобност на вашата кожа. Трајно печатење : Нашите маички се дизајнирани, печатени и испорачани од САД. Ние печатиме со најсовремена опрема за да задржиме живописни бои и трајна издржливост. Нема да падне по повторено чистење. Дизајн на кружен врат, без цврсто чувство околу вратот. Среќна услуга : Ги добиваме сите наши производи со строга инспекција за среќна услуга на клиентите. Ако добиете неочекувани предмети, ве молиме контактирајте не за да можеме повторно да се насмевнете. Состав на влакна - Унисекс тежок памук, Гилдан 5000 - Цврсти бои : 100% памук. - Хедер бои : 50% памук, 50% полиестер (спорт Греј : 90% памук, 10% полиестер). - Антички бои : 60% памук, 40% полиестер. Големината на големината е унисекс и вклопувањето е прилично точно за големината за повеќето мажи. - Womenените кои сакаат повеќе вградена кошула треба да се намалат - жените кои претпочитаат порелаксирано вклопување треба да се зголеми. Топла белешка : - Ве молиме изберете ја соодветната големина според табелата со големина пред да ја купите. - Ве молиме, дозволете 0,5 - 1 инчи да се разликуваат поради рачното мерење. - За бојата : Вистинската боја може да биде малку поинаква преку сликата на веб -страницата, како резултат на резолуцијата на компјутерските екрани, контрастот итн.

Особините