.

16х52 Монокуларен Телескоп со Држач За Паметни Телефони &засилувач; Статив За Пешачење За Гледање Птици, Компактен Монокулар За Возрасни Деца Монокуларен Опсег

16х52 Монокуларен Телескоп со Држач За Паметни Телефони &засилувач; Статив За Пешачење За Гледање Птици, Компактен Монокулар

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

●СЛИКИ со ВИСОК КОНТРАСТ и РЕЗОЛУЦИЈА ● монокуларниот телескоп вклучува и монтирање на мобилен телефон и Статив Адаптерот за паметни телефони ви овозможува да ја проектирате сликата од монокуларниот на вашиот телефон, обезбедувајќи ви можност да направите откривачки слики од дивиот свет. Повеќеслојната широкопојасна обвивка на монокулите со голема моќност го олеснува подобриот пренос и резолуција на светлината, со што се создаваат светли слики. ●МОНОКУЛАРЕН Телескоп16х52 HD ЗГОЛЕМУВАЊЕ ● 16x зголемување И 52mm објектив со дијаметар на објективот монокуларен, обезбедува јасно, светла слика и различни полиња на гледање, Совршени За Пешачење, подароци за мажи, Качување, гледање Птици, Игри Со Топка, Концерти, патување, Гледање Сценографии. ●Лесен Монокуларен И Погоден За Сите Видови Паметни Телефони. Овој компактен монокуларен е погоден за употреба со една рака,, лесно можете да направите појасни и без тресење слики и да ги споделите со вашите пријатели или семејства. Монокуларен телескоп за паметен телефон, Погоден за Сите Телефони. ●Висококвалитетни И Идеални Подароци За Мажи И Деца ● Монокуларни За возрасни компактно и цврсто тело со голема моќност го прават да издржи на тешките временски услови, тоа е одличен подарок за мажи/него/тато/сопруг/дечко/деца. Монокуларен Телескоп 16Х52 Со Држач За Паметни Телефони И Статив за Пешачење Што Гледа Птици, Компактни Монокули за Возрасни Деца Монокуларен Опсег. Карактеристики : Овој Монокуларен Телескоп СО Двоен Фокус 16Х52 може да ви помогне да добиете појасен поглед на далечното место Прилагодлива должина на фокусот, можете да ротирате објект или очна леќа според вашата потреба.

Особините