.

Брз кафез со две риби и не'рѓосувачки челик

Брз кафез со две риби и не'рѓосувачки челик

DEN 559.84

Стока
Достапно е за нарачката

Тип на производ : Outdoor_Recreation_Product Количина на пакет : 1. Не се потребни батерии. Земја на Оргин : Соединетите држави. Тип на производ : Outdoor_Recreation_Product. Количина на пакет : 1. Не се потребни батерии. Земја на Оргин : Соединетите држави. Оди на кој било велосипед веднаш, каде било просторија е достапна на рамката или на седиштето. Одлично за крстосувачки велосипеди, велосипеди BMX, детски велосипеди и сериозен патник. Најзгодниот и економичен начин да се стави кафез со шише со вода на велосипед без бразив.

Особините