.

Vicaskyенски жени паричник 1 сет за стил на везење алатка за заклучување додатоци за заклучување вкрстено со спојката за торбички за чанти алатки DIY птици изработка на

Vicaskyенски жени паричник 1 сет за стил на везење алатка за заклучување додатоци за заклучување вкрстено со спојката за торбички

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Рачно изработена алатка за везови- убав пакет и соодветен подарок за вашето семејство, вашите пријатели Везење- Белешка : Рамката или албумот за вез не се вклучени, ве молиме бидете подготвени. Промена на Kisslock- Целосен спектар на стартер за вез со алатките што ви се потребни за да ги разгледате; Мини торба за заклучување Само со овој сет, можете да завршите прилично вез. Променете ја чантата за- има партен на крпа, што ќе обезбеди одлична торба за заклучување на почетната. И шемата може да се измие откако ќе завршите. Чанта за чанти за везење DIY- Поставете везови вклучуваат модел на модели на везови ,,,, рамка за заклучување на затворачот и тенки додатоци за памук, итн., Ќе ги опфати сите алатки за потребни во финиш оваа торба за везови. Алатка за везови. Рачно изработена алатка за везови- убав пакет и соодветен подарок за вашето семејство, вашите пријатели. Везење- Белешка : Рамката или албумот за вез не се вклучени, ве молиме бидете подготвени. Промена на Kisslock- Целосен спектар на стартер за вез со алатките што ви се потребни за да ги разгледате; Мини торба за заклучување Само со овој сет, можете да завршите прилично вез. Променете ја чантата за- има партен на крпа, што ќе обезбеди одлична торба за заклучување на почетната. И шемата може да се измие откако ќе завршите. Чанта за чанти за везење DIY- Поставете везови вклучуваат модел на модели на везови ,,,, рамка за заклучување на затворачот и тенки додатоци за памук, итн., Ќе ги опфати сите алатки за потребни во финиш оваа торба за везови. Алатка за везови. Список на пакети 1 Сет X Додатоци за додатоци за вреќи за вез- завршувањето на везот со DIY со вашите пријатели или вашите деца е навистина значајно и време.

Особините