.

Акварел Цветни шема тркалезна пилула кутија, мини преносна кутија за пилули, погодна за дома, канцеларија и патување

Акварел Цветни шема тркалезна пилула кутија, мини преносна кутија за пилули, погодна за дома, канцеларија и патување

DEN 223.84

Стока
Достапно е за нарачката

Акварел цветни шема тркалезна пилула кутија, метално железо, метал пријателски за животната средина, мини преносен0x0,7 инчи, има пластичен вметнување со 3 клетки со сврзувачки елементи за шарки, препорачано за мали апчиња. Погоден за дома, канцеларија и патување. Тој е многу погоден за носење во џеб, паричник, патување, отворање на копчето за лекови - лесен за отворен дизајн; Преносен - добар додаток за патување;. Кутија за пилули со цвеќиња со цвеќиња од акварел е интересен и практичен подарок за секој на кој му треба. Оваа прекрасна кутија може да складира и некои мали украси и накит. Тоа е совршен подарок за жени, девојчиња и постари лица. Кутија за мини лекови, добро запечатување, материјал со голема густина, лесен за чистење, погоден за дневна употреба. Акварел цветни шема тркалезна пилула кутија, метално железо, метал пријателски за животната средина, мини преносен.0x0,7 инчи, има пластичен вметнување со 3 клетки со сврзувачки елементи за шарки, препорачано за мали апчиња. Погоден за дома, канцеларија и патување. Тој е многу погоден за носење во џеб, паричник, патување, отворање на копчето за лекови - лесен за отворен дизајн; Преносен - добар додаток за патување;. Кутија за пилули со цвеќиња со цвеќиња од акварел е интересен и практичен подарок за секој на кој му треба.

Особините