.

H4D молив со молив со патент, голема торбичка за молив со голем капацитет за деца тинејџерски ученици од училишна канцеларија, розова

H4D молив со молив со патент, голема торбичка за молив со голем капацитет за деца тинејџерски ученици од училишна канцеларија, розова

DEN 483.20

Стока
Достапно е за нарачката

Голем капацитет : Надградена големина 9,3 x 4,5 x 2,4 инчи доволно за да одговара на стандарден калкулатор, е дизајниран со широк отвор за отворање за да се овозможи лесен пристап, простран простор се вклопува до 90 пенкала или моливи, маркери, ножици, острилки и други канцелариски материјал Гаџети, опремени со внатрешен џеб со патент за складирање на предмети за приватност во случајот со молив Уникатен материјал : се карактеризираат со траен, водоотпорен, сјаен патент ПУ, овој случај со молив H4 D покажува уникатен кул сјај што очигледно се разликува од обична ткаенина од платно, тоа е одличен случај за естетски молив за деца девојчиња од тинејџери кои бараат некои свежи ефекти . Дизајн на временска табела : Нашата торба за пенкало дизајнирана со јасен слот за картички на одделот и доаѓа со двострана временска табела за курсеви за цела година. Можете да го видите распоредот на часот на А-А-Гленс и добро да управувате со вашето време. Мулти-намена употреба : Оваа торбичка за молив со патент не е само за училишни материјали, туку може да ги задоволи и практичните потреби за различни луѓе, како што се козметичка кеса, занаетчиска торбичка, торба за шминка за патувања, електронски производи; торба за организатор на додатоци. Прекрасни подароци : Сè уште ја барате училишната понуда за сезоната назад во училиште? Овој симпатичен случај со моливи за училиште е одлична опција за подароци. Ако имате какви било прашања во врска со овој случај со молив, Ве молиме слободно контактирајте со нас за да добиете моментална помош. Голем капацитет : Надградена големина 9,3 x 4,5 x 2,4 инчи доволно за да одговара на стандарден калкулатор, е дизајниран со широк отвор за отворање за да се овозможи лесен пристап, простран простор се вклопува до 90 пенкала или моливи, маркери, ножици, острилки и други канцелариски материјал Гаџети, опремени со внатрешен џеб со патент за складирање на предмети за приватност во случајот со молив.

Особините