.

Светилка за нокти SXNBH- Професионална фен за нокти за нокти за сите гелови одговара на двете раце или нозе со тајмер, сензор

Светилка за нокти SXNBH- Професионална фен за нокти за нокти за сите гелови одговара на двете раце или нозе со тајмер, сензор

DEN 273.60

Стока
Достапно е за нарачката

★ [Интелигентна индукција автоматска/исклучување] : Само ставете ја раката внатре/надвор, таа автоматски ќе се вклучи/исклучи без да го притискате копчето често Вградениот термички дизајн овозможува подолг животен век на машината. ★ [6 ламбички мониста] : Надградени UV и LED светла, брзо излечете го гелот, но нема да ги повреди очите или темната кожа; за 50.000 часови живот без замена. ★ [Брзо сушење на лак за нокти] : Вклучени 6 LED диоди ламбички мониста и двојно извор на лилјак, можат брзо да го исушат вашиот лак за нокти. ★ [Лесно работење] : УСБ -интерфејс со обезбеден USB кабел, треба да ги поврзете само со моќност и подготвени да започнете. И притиснете го прекинувачот за тајмингот на 45 S, долго притиснете го прекинувачот за тајмингот од 60 -тите. ★ Паметен сензор. Нашите професионални светла за нокти на прстенот и ноктите имаат инфрацрвен сензор што автоматски ја вклучува или исклучува светлото за нокти на гелот кога ќе ја лизнете раката или стапалото во или надвор. [UV/LED извор на двојна светлина] : 9 W ламба за нокти може да ги излечи сите гелови за 60 секунди : UV гел за нокти, LED гел за нокти, гел за нокти, гел за нокти на скулптура, уметност со акрилна нокти, Gellen Gel Polish, Rhinestone Gemstone и UV Resin, итн.

Особините