.

Фигури за Божиќно оревче за Божиќ - 12 инчи/30 см традиционална декорација на дрвени Божиќни ореви, колекционерски оревче за полица за украси за маса, за детско семејс

Фигури за Божиќно оревче за Божиќ - 12 инчи/30 см традиционална декорација на дрвени Божиќни ореви, колекционерски оревче за полица за

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

【Фестивал на Божиќни оревици】- Нема ништо подобро од фигурите на оревчерот прикажани на трпезариската маса за да се покаже дека Божиќ е тука Овие класични украси за Божиќни оревици можат да бидат одличен додаток на вашиот Божиќ и сигурно ќе го внесат Божиќниот дух во вашиот дом. 【Исклучителен дизајн со добро значење】- Традиционален војник на оревци е тука за да го заштити вашиот дом и да ви донесе среќа, loveубов и просперитет! Оваа дрвена Божиќна оревче за дозвола е изработена од висококвалитетно дрво и има многу детално сликање на неа, прекрасно е за вашиот Божиќен празник. 【Одличен подарок за семејство и пријатели】- уникатен, убав, шарен и детален, нашата Божиќна декорација на оревчерот може да биде прекрасен и значаен подарок за вашите пријатели, семејство, деца, а овој човек ќе застане гордо меѓу нивната колекција и ќе ги импресионира. Убав подарок ќе остави трајно сеќавање. 【Добро изработено со пристојна големина】- големина 30/12 инчи висока. Божиќните фигури на оревчерот имаат цврста основа што цврсто се вклопува на маса, полица, камин, тремот, спална соба, канцеларија, прозорци или каде и да сакате да го поставите, што го прави одлична домашна декорација за Божиќ. 【Купете со доверба】- Ние дизајниравме предмети со грижа и квалитет. Ние секогаш даваме се од себе за да го подобриме вашето Божиќно искуство, доколку има проблем со вас дрвена Божиќна оревче, ве молиме, не двоумете се да не контактирате, ние ќе ви обезбедиме задоволително решение. 【Фестивал на Божиќни оревици】- Нема ништо подобро од фигурите на оревчерот прикажани на трпезариската маса за да се покаже дека Божиќ е тука. Овие класични украси за Божиќни оревици можат да бидат одличен додаток на вашиот Божиќ и сигурно ќе го внесат Божиќниот дух во вашиот дом. 【Исклучителен дизајн со добро значење】- Традиционален војник на оревци е тука за да го заштити вашиот дом и да ви донесе среќа, loveубов и просперитет! Оваа дрвена Божиќна оревче за дозвола е изработена од висококвалитетно дрво и има многу детално сликање на неа, прекрасно е за вашиот Божиќен празник.

Особините