.

Goldblatt G05138 Sander без прашина

Goldblatt G05138 Sander без прашина

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Вклучува глава за пескарење Овој производ е многу издржлив. Овој производ е направен во Кина. Практично ја елиминира прашината за пескарење на сув ид. Придава на стандардна продавница VAC. Работи со стандардна шкурка со умирање. Прилагодлив проток на воздух. Удобна рачка со мека-нафат. Опис на производот без празски сандер комплет, елиминира штетна прашина и неуредна чистење, вклучува глава за пескарење, 6 'вакуумско црево, 2 адаптери за црева и екран на песок на сув wallид, за употреба со тип на продавница или индустриски правосмукалки. Овој производ е многу издржлив. Овој производ е направен во Кина. Од производителот, Сандер без прашина од Голдблат практично го вади хаос од пескарење на сув ид. Дизајниран да биде прикачен на стандардна продавница-VAC, оваа корисна алатка елиминира 90 проценти од прашината и хаосот поврзани со традиционалните методи за пескарење на сув ид.

Особините