.

Мини ленти рози, 100 парчиња вештачки ткаенини цвеќиња со зелени лисја мешани розети во боја мини лента рози за занаети за шиење DIY занаетчиски декорација на свадбен?

Мини ленти рози, 100 парчиња вештачки ткаенини цвеќиња со зелени лисја мешани розети во боја мини лента рози за занаети за шиење DIY занаетчиски

DEN 143.68

Стока
Достапно е за нарачката

【Мини рози за занаети】 Може да добиете 100 парчиња мешани мини рози Доволна количина за да се применува во секојдневниот живот и да ги задоволите вашите потреби за замена. 【Рози од лента】 Овие цвеќиња за шиење се изработени од висококвалитетен полиестер, без мирис, удобно и меко на допир, не е лесно да се промени бојата, рачно изработената и еднократно. 【Мини ленти рози за занаети】 Овие дизајни од роза цвет се разнобојни и совршени за DIY проекти, украсување кукли, облека, ленти за глава, занаети, добри украси за додатоци за коса на мали девојчиња, украси за свадби и така натаму. 【Сатен рози】 Овие рози на ткаенини се погодни за ракотворби и можат да се користат за тушеви, забави за ангажмани, свадби, Денот на вineубените, Божиќ, роденденски забави, матурски, домашни украси и повеќе за сонувачка и убава вибрација. Cuplur Култура на брендот Лопуро】 посветена на обезбедување квалитетни и практични производи. Имаме и многу други смешни и имагинативни производи во нашата продавница. Добредојдовте да го посетите. Било какви прашања, ве молиме контактирајте не. 【Мини рози за занаети】 Може да добиете 100 парчиња мешани мини рози. Доволна количина за да се применува во секојдневниот живот и да ги задоволите вашите потреби за замена. 【Рози од лента】 Овие цвеќиња за шиење се изработени од висококвалитетен полиестер, без мирис, удобно и меко на допир, не е лесно да се промени бојата, рачно изработената и еднократно. 【Мини ленти рози за занаети】 Овие дизајни од роза цвет се разнобојни и совршени за DIY проекти, украсување кукли, облека, ленти за глава, занаети, добри украси за додатоци за коса на мали девојчиња, украси за свадби и така натаму.

Особините