.

Arenaенски молња на арената светло паѓаат назад едно парче

Arenaенски молња на арената светло паѓаат назад едно парче

DEN 624.00

Стока
Достапно е за нарачката

100% полиестер Затворање на ленти. Фатете неколку очи со смели бои и ексцентричен дизајн на молња бои едно парче. Чувствувајте се исто толку жестоки и брзо како осветлување додека тренирате во овој тенки костум. Силуетата со светло капнување има тенки ленти, целосна предна обвивка и конзервативен заден удар за удобен женски и спортски изглед со засилено покритие и поддршка каде што ви треба најмногу. Овој костум е направен со ткаенина Max Life; Max Life е ексклузивна ткаенина за капење на арената со максимална отпорност на хлорирана вода. Овој текстил комбинира одлично вклопување со моќност за задржување на формата и хидродинамични перформанси. Плус е брзо да се исуши и има вградена 50+ УВ заштита.

Особините