.

Femaleенски урина, 30 парчиња за еднократна употреба урина за жени преносни урина кои стојат за жени водоотпорна хартија стоечка инка за пиша за бремени, ранети, патува

Femaleенски урина, 30 парчиња за еднократна употреба урина за жени преносни урина кои стојат за жени водоотпорна хартија стоечка инка

DEN 143.84

Стока
Достапно е за нарачката

Безбедно за употреба : Нашата женска урина е изработена од квалитетна водоотпорна хартија која е за еднократна употреба, безбедна за употреба без да предизвика иритација Дизајнот за еднократна употреба е повеќе хигиенски и удобен, нема потреба да се чисти, обезбедува санитарна и обезбедува максимална удобност секој пат на употреба. Ергономски дизајн : Уринарниот за жени има заоблена уста, која е погодна за жени од повеќето возрасти да застанат и да уринираат; Тие се лесни за употреба, не мора да ги испуштате пантолоните, да не се истураат и нема да обојат облека. Лесно како и да се фрли : Дамите можат едноставно да издржат да уринираат за да избегнат микроби и неуредни несанитарни површини во тоалетите, женската инка за пиша може лесно да се отфрли по употребата. Ако сте корисник за прв пат, препорачуваме да се обидете дома или во вашиот туш само за да можете најдобро да го обесувате!. Соодветна количина : Пакетот вклучува 50 пакувања со молки за жени за жени, доволно за 8-16 пати надвор од употреба, добар подарок за жени. Овие уринарни инки ви овозможуваат да престанете да сквотирате на несанитарни тоалети или кога не сакате да седите во нехигиенски јавен тоалет или да немате тоалет, можете да се потпрете на нив. Широки апликации : Femaleенскиот уред за мокрење е погоден за жени, бремени жени и повредени лица, одлично за кампување, пешачење, патување или кога сте во валкани тоалети. Безбедно за употреба : Нашата женска урина е изработена од квалитетна водоотпорна хартија која е за еднократна употреба, безбедна за употреба без да предизвика иритација. Дизајнот за еднократна употреба е повеќе хигиенски и удобен, нема потреба да се чисти, обезбедува санитарна и обезбедува максимална удобност секој пат на употреба. Ергономски дизајн : Уринарниот за жени има заоблена уста, која е погодна за жени од повеќето возрасти да застанат и да уринираат; Тие се лесни за употреба, не мора да ги испуштате пантолоните, да не се истураат и нема да обојат облека. Лесно како и да се фрли : Дамите можат едноставно да издржат да уринираат за да избегнат микроби и неуредни несанитарни површини во тоалетите, женската инка за пиша може лесно да се отфрли по употребата. Ако сте корисник за прв пат, препорачуваме да се обидете дома или во вашиот туш само за да можете најдобро да го обесувате!. Соодветна количина : Пакетот вклучува 50 пакувања со молки за жени за жени, доволно за 8-16 пати надвор од употреба, добар подарок за жени.

Особините