.

2 парчиња Нов Greenfield 11/16 11 NS HSS приклучок Допрете 4 директен флејта .6875 GTD GH6 H6 - MS1603BU

2 парчиња Нов Greenfield 11/16 11 NS HSS приклучок Допрете 4 директен флејта .6875 GTD GH6 H6 - MS1603BU

DEN 1001.60

Стока
Достапно е за нарачката

Вие ја купувате сликата на сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, Ohioproduct Спецификации : Состојба : Newmatery Hs Scoiting Ticntapping Големина : 11/16 - 11 ns# и тип на флејти : 4 директен флутенс Производител / Бренд : Гринфилд ви е -3-3i-6.

Особините