.

ВЕСКОС Ракавици За Вежбање За Мажи И Жени Ракавици За Кревање Тегови Со Анти-Лизгачка Заштита На Дланките За Велосипедизам Фитнес Ракавици За Вежбање Бодибилдинг

ВЕСКОС Ракавици За Вежбање За Мажи И Жени Ракавици За Кревање Тегови Со Анти-Лизгачка Заштита На Дланките За Велосипедизам Фитнес Ракавици

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

●Целосна Заштита На Дланките ● ракавиците За Вежбање со целосна заштита на дланките и задебелените влошки што покриваат цели дланки може да го ублажат влијанието на спортскиот апарат, кој ги држи вашите раце од калуси и плускавци и ја намалува непријатноста при триење, додека сепак одржува силен стисок на опремата ①Дишењето И Издржливите Ракавици За Вежбање Се изработени од издржливи микрофибер и еластични ткаенини, кои дишат и спречуваат акумулација на топлина. Покрај тоа, двојното шиење обезбедува дополнителен квалитет и го продолжува животниот век на ракавиците. €Хуманизиран Дизајн Fitness ракавиците се дизајнирани со јамки за влечење на прстите за лесно отстранување и фротир на задниот дел од ракавицата за бришење на лицето и потта. Покрај тоа, специјален дизајн без прсти може совршено да се вклопи со сите видови раце и да обезбеди флексибилност на прстите. ●Силен Зафат ● ракавиците За Вежбање соonomономски дизајн одговараат на линиите на дланките, не оставајќи простор помеѓу раката и ракавицата.

Особините