.

Црна дрвена лента за сервирање со рачки и брегови

Црна дрвена лента за сервирање со рачки и брегови

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Декоративна лента за дрво практично транспортирајте и сервирајте широк спектар на освежувачки пијалоци, мезе и вечера на вашите гости со оваа лента за сервирање на црно дрво со заменливи рачки во 2 бои Мулти-употреба : Поставете весник, цвеќиња и кафе на дрвената лента за скут за да изненадите некој близок со појадок во кревет; Сребрените и златните рачки обезбедуваат цврст зафат за заштита од случајни излевања или скршени садови. Домашна организација : Покажете ја фиоката за црна служба со рачки на суетата на бањата, масичката за кафе, отоман или кујната за да организира мали предмети за домаќинството, како што се ТВ далечински управувачи, паричници, очила за сонце или лабава промена. Димензии : Полето за дневна соба мери 16,5 x 12,2 x 3,1 инчи; Совршено со големина за да носи храна, стаклени садови и сребрени производи со леснотија. Што е вклучено : Вклучува 1 црна дрвена лента со заменливи сребрени и златни метални рачки и 2 здружени брегови. Декоративна лента за дрво практично транспортирајте и сервирајте широк спектар на освежувачки пијалоци, мезе и вечера на вашите гости со оваа лента за сервирање на црно дрво со заменливи рачки во 2 бои. Мулти-употреба : Поставете весник, цвеќиња и кафе на дрвената лента за скут за да изненадите некој близок со појадок во кревет; Сребрените и златните рачки обезбедуваат цврст зафат за заштита од случајни излевања или скршени садови. Домашна организација : Покажете ја фиоката за црна служба со рачки на суетата на бањата, масичката за кафе, отоман или кујната за да организира мали предмети за домаќинството, како што се ТВ далечински управувачи, паричници, очила за сонце или лабава промена.

Особините