.

Keysshaft, 1 GKS-316-24, клучна вратило, DIA. 1 во, 24 во L, 316 SS

Keysshaft, 1 GKS-316-24, клучна вратило, DIA. 1 во, 24 во L, 316 SS

DEN 722.56

Стока
Достапно е за нарачката

Цена за : Секоја ставка : Клучен дијаметар на вратилото : 1 "Keyway : 1/4" x 1/8 "Материјал : 316 Должина од не'рѓосувачки челик : 24" Земја на потекло (предмет на промена) : САД „Заглавена вратило, дијаметар 1 во, клуч 1/4 во x 1/8 во, должина 24 во, 316 материјал од не'рѓосувачки челик“.

Особините