.

20 парчиња 2 х 12 мм не'рѓосувачки челик затегнати пролетни пинови за напнатост

20 парчиња 2 х 12 мм не'рѓосувачки челик затегнати пролетни пинови за напнатост

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Метериски : 304 не'рѓосувачки челик Проверете ја нашата продавница со друга големина, ако има нешто што ви треба, не двоумете се да не контактирате. Постојат различни големини на располагање, но сите не се наведени. Метериски : 304 не'рѓосувачки челик. Проверете ја нашата продавница со друга големина, ако има нешто што ви треба, не двоумете се да не контактирате. Постојат различни големини на располагање, но сите не се наведени. Метериски : 304 не'рѓосувачки челик.

Особините