.

DIYHD 5ft TOP Mount Mount Spoke Wheel Sliding Barn Hardware, единечен комплет, четкан

DIYHD 5ft TOP Mount Mount Spoke Wheel Sliding Barn Hardware, единечен комплет, четкан

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Материјал : Не'рѓосувачки челик 304 Површина : четкана сатенска завршница. Две ролери можат да носат максимална тежина на вратата 198 bs. Погодно за дебелина на вратата : 1 3/8 "~ 2". Должина на железницата 5ft/5.6ft/7ft/8ft за избор. Кратки шини*2+конектор за цевки*1+железница (претходно фиксирана на шината). Водич за подот*1 ;. Зборуваното тркало за украсување не е ротирачко. Прилагодливо анти-скок за да се обезбеди валјак на лизгачката железница. Висина на ролери 5 1/4 ". Јазот помеѓу вратата и wallидот е 7/8" заснована на дебелина на вратата 1 5/8 ". 6ft железница е 2 парчиња 3ft кратки шини со спој во конекторот за цевки. Rail Rail Pre-Drilled 19 11/ 16 "освен дупки. Дрвена табла е потребна за инсталација ако просторот за дупки не се поставува со столпчиња. 5 ~ 8ft шини се кратки шини со 2 парчиња со спој во конекторот за цевки. Само хардвер, без вклучување на панелот на вратите, не вклучувајќи рачка. Материјал : не'рѓосувачки челик 304; површина : сатен ;. 5ft Rail (60inch) е 2x 29 7/8 "кратки шини со спој во конекторот; широко распространети 16", освен дупки.

Особините