.

Лента Телефон Случај Паричник Санитарна Салфетка Торба За Складирање Менструална Чаша Торбичка Преносни Хигиенски Салфетки Влошки

Лента Телефон Случај Паричник Санитарна Салфетка Торба За Складирање Менструална Чаша Торбичка Преносни Хигиенски Салфетки Влошки

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

100% стп Има Малку Мирис Од Новата Торба Нормално, Ќе се Распрсне Низ Воздухот. Пол : Жени/Девојче.Сите Димензии Се Мерат Рачно, Може Да Има Отстапувања Од 2-3 См; 2.Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Не Ја Одразува Вистинската Боја На Предметот. Повеќе Хуманизиран Дизајн За Вас. Тоа Е Многу Погоден За Свадба Партија Топката Дневно Повик Носат Патување Канцеларија Повод. Чантата Е Совршена Во Изработка. Елегантниот Дизајн Може Да Го Покаже Вашиот Прекрасен Темперамент. Материјал : Стп Затворање : Патент Пакување : торба.

Особините