.

Рамка за регистарски таблички со смолфли, ознака на знамето на орел Американци Декоративна алуминиумска метална обвивка за жени, стандард за канада, додатоци за ав

Рамка за регистарски таблички со смолфли, ознака на знамето на орел Американци Декоративна алуминиумска метална обвивка за жени, стандард

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

【Стандардна големина на САД】 12,2 x 6,3 инчи, нашата рамка за регистарски таблички одговара на автомобили, SUV, камиони и минибуси во САД и Канада 【Лесна за инсталирање】 Рамката на регистарските таблички доаѓа со 2 пред-дупчат дупки, користете ги вклучените додатоци (2 завртки, 2 капаци на завртки, 2 мијалници), лесни за ракување и брзо инсталирање, само поставете ја на предната или задната страна од вашиот Автомобил!. Performance Перформанси на производот】 Рамката на регистарската табличка е изработена од висококвалитетен алуминиум, материјалот е 'рѓа и отпорен на абење, може да се користи долго време без да се грижите за бледнее, совршено за украсување на вашиот сакан автомобил. 【Технологија за печатење】 Со напредна технологија за печатење, светли бои, нема да избледи, издржлива, додадете личност во вашиот автомобил. 【Совршен подарок】 Нашата рамка за регистарски таблички е совршена за употреба како подарок за двојка, lубовник, семејство и пријатели, совршен подарок за него/неа.

Особините