.

Хокеј шема за пелена торба ранец водоотпорен мама торба со голем капацитет ранец

Хокеј шема за пелена торба ранец водоотпорен мама торба со голем капацитет ранец

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Полиестерска крпа со водоотпорен ефект Мултифункционална торба за пелена со повеќе џебови и голем капацитет. Стилска и издржлива торба за бебиња со прилагодлива лента и страничен патент за попогодна употреба. Одлично како ранец и чанта како подарок за нови татковци и нови мајки, тоа е практично во ресторани, на отворено и многу повеќе. Стилската торба со мама има џеб од главен волумен + странични џебови + предна патент џеб + мала кутија за складирање, за да можете да спуштите пелени и други предмети без товар. Полиестерска крпа со водоотпорен ефект. Мултифункционална торба за пелена со повеќе џебови и голем капацитет. Стилска и издржлива торба за бебиња со прилагодлива лента и страничен патент за попогодна употреба. Одлично како ранец и чанта како подарок за нови татковци и нови мајки, тоа е практично во ресторани, на отворено и многу повеќе. Стилската торба со мама има џеб од главен волумен + странични џебови + предна патент џеб + мала кутија за складирање, за да можете да спуштите пелени и други предмети без товар.

Особините