.

ДОМАШЕН Диспензер ЗА Пијалоци ОД 1,5 Литри Со Стакло Со Чекан Од Не ' Рѓосувачки Челик - Украсна Тркалезна Тегла За Пијалоци-Лимонада Сангрија Чај Вода Пијалок Тегла ?

ДОМАШЕН Диспензер ЗА Пијалоци ОД 1,5 Литри Со Стакло Со Чекан Од Не ' Рѓосувачки Челик - Украсна Тркалезна Тегла За Пијалоци-Лимонада

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

ПРЕКРАСНО ЗАЧУКУВАНО СТАКЛО : совршен диспензер за пијалоци за забава на гостите и семејството додека додавате прекрасен и уникатен акцент Одлично за сервирање на големи количини лимонада, сангрија, маргарити, ладен чај или вода со лимес и лимони. ФУНКЦИОНАЛЕН ДИСПЕНЗЕР : има дополнителен широк врв за да можете лесно да го истурите вашиот омилен пијалок без истурање. Диспензерот лесно се вклопува во повеќето кујнски мијалници за да можете лесно да го наполните со вода, а потоа да го измиете и исчистите откако ќе завршите со неговото користење. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ШПИГОТ : конструиран од нерѓосувачки челик, обезбедувајќи да имате шипка што ќе продолжи да испорачува вкусни пијалоци во годините што доаѓаат. Шипката се отвора и затвора непречено, така што не треба да се грижите за излевање. ИЗРАБОТКА : секое парче е рачно разнесено од стручен производител на стакло што резултира со прекрасен и уникатен диспензер за пијалоци за вашиот дом. ДИМЕНЗИИ : 8 "L x 8" W x 14 " H. Тежина : 8 фунти. Прекрасно Зачукувано Стакло. Висококвалитетен Шпигот. Отстранлив Капак.

Особините