.

Дизајн Скинц Дизајн Скинц испукан мермерна површина со целосен дел од телото, комплет-комплет, компатибилен со дронот DJI Mavic Air

Дизајн Скинц Дизајн Скинц испукан мермерна површина со целосен дел од телото, комплет-комплет, компатибилен со дронот DJI Mavic Air

DEN 399.84

Стока
Достапно е за нарачката

Направени во премија 3М материјали за долготрајна ултра-тенка заштита Конструкција со двослојни. Кристално чиста ламиниране се применува преку графички за екстремен живот. Патентирана поддршка за лепило за ослободување на воздухот за да се спречат меурчиња за воздух за време на примената. Лесно за примена или отстранување и без остатоци. (Беспилотните летала не се вклучени.

Особините