.

4 парчиња Големи Клипови За Нокти За Коса, Клипови За Канџи За Густа Коса, 4,5 Големи Клипови За Канџи, Големи Клипови За Коса, Додатоци За Коса За Жени, Подарок За Роде?

4 парчиња Големи Клипови За Нокти За Коса, Клипови За Канџи За Густа Коса, 4,5 Големи Клипови За Канџи, Големи Клипови За Коса, Додатоци За

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

[Висок Квалитет] Изработен од лесен пластичен акрилик со убава мат боја завршница и силна метална пролет Држи многу коса лесно и безбедно. [Големина и Бои] 3 пакувања елегантни клипови за канџи. Големина : 4,5 х 1,8 х 2,2 инчи. [Стилски] големиот и широк дизајн овозможува клипот за коса лесно да заврши разни фризури : шик француски пресврт, симпатична полупунџа, мрзлива ниска пунџа или друг прекрасен стил. Совршен за долга и густа коса. [Совршен Подарок] постојат прекрасни подароци За Пријатели,Роденден, Денот на Мајката, Денот на Вљубените или Божиќ. [Висок Квалитет] Изработен од лесен пластичен акрилик со убава мат боја завршница и силна метална пролет. Држи многу коса лесно и безбедно. [Големина и Бои] 3 пакувања елегантни клипови за канџи. Големина : 4,5 х 1,8 х 2,2 инчи. [Стилски] големиот и широк дизајн овозможува клипот за коса лесно да заврши разни фризури : шик француски пресврт, симпатична полупунџа, мрзлива ниска пунџа или друг прекрасен стил.

Особините