.

ЛЕВЕИС Црвена Среќна Божиќна Честитка Со Ѕвезди Мала Торбичка За Торба За Шминка За Патување Во Чанта Козметичка Торба Пренослива Тоалетна Торба За Жени Девојки П?

ЛЕВЕИС Црвена Среќна Божиќна Честитка Со Ѕвезди Мала Торбичка За Торба За Шминка За Патување Во Чанта Козметичка Торба Пренослива Тоалетна

DEN 1569.60

Стока
Достапно е за нарачката

Димензии (L*H*D) : 18 Материјал : добро изработен од врвна оксфордска ткаенина, прилагодливи уникатни обрасци. лесно за чистење. Структура : 1 главниот оддел може да ги исполни вашите дневни потреби, одржувајќи ги вашите рачни предмети, на пр.шминка, електроника и накит организирани. Разновиден : лесен и луксузен дизајн, може совршено да се користи како торба за шминка, организатор, торбичка за патување кога одите на шопинг, на работа или на час. 100% Задоволство И Гаранција За Враќање На Парите : слободно контактирајте не секогаш кога ви треба помош со предметот. Ние гарантираме 30 дена враќање и враќање на парите. Високиот Капацитет Обезбедува многу простор за козметика,тоалети за патување или вашиот паричник,мобилен телефон,клучеви,очила за сонце и други дневни потреби Козметичка Торбичка Ставете кармини, пудра, екран за сонце, подлога, маскара и многу повеќе што сакате! Организатор На патувања Чувајте ги вашите тоалети за патување добро организирани кога се пакувате за патување. Дневно Складирање исто така, може слободно да ја складира вашата електроника како полнач, жица, слушалки итн. Спецификации : Големина : 7.1 € 3 инчи Тежина : 60g Материјал : Оксфорд крпа Пакет Вклучува : 1 € Шминка Козметичка торба Топли совети : 1)вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.

Особините