.

Компатибилен Тонер Кертриџ Замена За Samsung MLT-D111S D111S 111S 111L MLT111S За Samsung M2020W M2070FW M2020 M2070 M2070W M2022W M2022 M2070F M2024 M2026W Печатач

Компатибилен Тонер Кертриџ Замена За Samsung MLT-D111S D111S 111S 111L MLT111S За Samsung M2020W M2070FW M2020 M2070 M2070W M2022W

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Производ Модел : Компатибилен тонер кертриџ замена За Samsung MLT-D111 S MLT111 S D111 MLT-D111 L Пакет Вклучува : 2 Црна MLT-D111 S тонер касети, 1 упатство за корисникот (2 пакети, со ЧИП). Стандарден Принос На Страница : Црното дава 1.800 страници по КАСЕТА со тонер МЛТ-Д111С (со 5 проценти покривање На хартија А4). Компатибилни Печатачи : За Samsung Xpress SL-M2020 W, SL-M2070 FW, SL-M2070 W, SL-2022 W, SL-M2024 W, SL-M2026 W M2020 M2022 M2024 M2070 M2070 F ласерски Печатачи. Сигурен Квалитет : Извонреден ТОНЕР во ПРАВ МЛТ-Д111С произведува остар, јасен и чист текст. Гаранција за автентичност : Нашите касети ЗА тонер МЛТ-Д111 се отворени за Програмата За Транспарентност за да се осигура дека само автентични производи ќе бидат доставени до клиентите. Доживотна услуга : ако имате прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не. Можеме да ви дадеме задоволително решение.

Особините