.

Клипови За Крпи За плажа-Повеќенаменски Долготрајни Слатки Клипови За Плажа | Клипови За Столчиња За Пешкири Додатоци За Базен Во Стилот На Ананас Кактус За Патнич?

Клипови За Крпи За плажа-Повеќенаменски Долготрајни Слатки Клипови За Плажа | Клипови За Столчиња За Пешкири Додатоци За Базен

DEN 523.20

Стока
Достапно е за нарачката

✪Избран Материјал : Конструиран од издржлив И безбеден ПП, клиповите за крпи за плажа се тврди, сигурни, отпорни на абење, безбедни за деца и домашни миленици и не се лесни за оштетување ✪Силен Зафат : прекрасниот стил на клипови за столчиња за плажа ја прави плажата или вашето патување позабавно. Клиповите имаат силен стисок и се големи по големина за да направат висечки алишта. ✪Спречете Да Ги Разнесете Крпите : клиповите за Крпи за Базен се најсигурни, цврсти и практични клипови за прицврстување крпи и облека, и спречува вашиот пешкир да биде разнесен од ветрот. ✪Лесен За Носење : држачите за крпи за Плажа се погодни за носење во вашата торба на отворено и се достапни насекаде, во секое време што е без напор и ќе зазема помалку простор. ✪Широка Употреба : Секој симпатичен клип за крпи е совршен за летните денови и може да се користи и кога сте на одмор. Земете ги на брод за крстарење и користете ги со вашиот дневен стол. ✪Избран Материјал : Конструиран од издржлив И безбеден ПП, клиповите за крпи за плажа се тврди, сигурни, отпорни на абење, безбедни за деца и домашни миленици и не се лесни за оштетување. ✪Силен Зафат : прекрасниот стил на клипови за столчиња за плажа ја прави плажата или вашето патување позабавно. Клиповите имаат силен стисок и се големи по големина за да направат висечки алишта. ✪Спречете Да Ги Разнесете Крпите : клиповите за Крпи за Базен се најсигурни, цврсти и практични клипови за прицврстување крпи и облека, и спречува вашиот пешкир да биде разнесен од ветрот. ✪Лесен За Носење : држачите за крпи за Плажа се погодни за носење во вашата торба на отворено и се достапни насекаде, во секое време што е без напор и ќе зазема помалку простор.

Особините