.

Шлаге Комерцијални НД12ЕУОМЕ619 ND Серија Одделение 1 Цилиндрична Брава, Излезна Брава, Електрично Отклучена, Дизајн На Рачката Омега, Завршна Обработка На Сатенски Н?

Шлаге Комерцијални НД12ЕУОМЕ619 ND Серија Одделение 1 Цилиндрична Брава, Излезна Брава, Електрично Отклучена, Дизајн На Рачката Омега, Завршна

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

УЛ Наведени за 3 час оган врата Опсег на врата 1-5/8 "- 2-1/8 " за сите функции освен ND85; 1 3/4 "- 2" за ND85. Тестирано на најмалку 3 пати од барањето ОД 1.000 ЦИКЛУСИ АНСИ одделение 1. Премиум издржливост и перформанси во брава која е лесна за сервисирање и одржување. СЕРИЈАТА ОРЛ одамна е една од најпродаваните механички брави На Шраг со добра причина - таа е цврста, издржлива, оценета од 1 Степен и одговара на широк спектар на апликации. Сега ја направивме нашата доверлива БРАВА ОД СЕРИЈАТА ND уште подобра со тоа што го олеснивме инсталирањето. Ги додадовме овие подобрувања затоа што знаеме дека бравата инсталирана правилно првиот пат ќе трае подолго и ќе работи подобро. Резултат : поголем мир на умот дека секоја врата е безбедна и обезбедена со брава изградена да трае.

Особините