.

Подарок за 18-ти Роденден За Него, Подарок За 18-Ти Роденден За Момче, Подарок За Роденден за 18-Годишен Маж, 18-Ти Роденден Млад Човек, Син 18-Ти Роденден, Накит За Подароц?

Подарок за 18-ти Роденден За Него, Подарок За 18-Ти Роденден За Момче, Подарок За Роденден за 18-Годишен Маж, 18-Ти Роденден Млад

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашата персонализација или вашата фотографија, а потоа завршете ја вашата нарачка ИНСПИРАТИВНА ПОРАКА КАРТИЧКА : Порака Картичка Накитот претставува нераскинлива врска помеѓу две души. Овој симбол на вечна љубов е засекогаш омилен и трендовски насекаде. Изненадете ја вашата сакана со овој прекрасен подарок денес! Тоа не е мала ставка, но големо изненадување за вашата љубов!. МАТЕРИЈАЛИ И ГОЛЕМИНА : овој ѓердан направен со висококвалитетен полиран хируршки челик. Кабелскиот синџир мери 18 инчи со продолжување од 4 инчи и се прицврстува со затворач од јастог. Димензии на приврзок : - Висина 0,6 icnh (1,5 см) -Ширина 1,1 icnh (2,7 см). ГАРАНЦИЈАТА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ обезбедува задоволство на клиентите. Ако не сте воодушевени од овој издржлив и корисен Рачно Изработен Ѓердан, вратете го за 100% враќање на куповната цена. Обичај Направен во САД. БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОК ЗА СПОМЕН : Нашиот накит доаѓа со подарок со врвен квалитет со специјална порака. Ова парче прави уникатен и внимателен подарок за ѓердан за вашата мајка, сопруга, ќерка, син, свршеница, идна сопруга дечко, девојка, внука, внук дете девојче мало девојче, семејство. Вклучува кутија за подароци. Ја прави најдобрата внимателен подарок за вашата ќерка За Божиќ, Свадба, Роденден, Денот На Мајката или "само затоа што" подарок. # Симпатичниот дизајн го кажува зборот "љубов" во разигран курзивен фонт. # Овој убав полиран ѓердан не остава сомнеж во нејзиниот ум за вашите вистински чувства. доаѓа со порака картичка со велејќи како во првата слика. ДЕТАЛИ за приврзок, синџир и сите компоненти направени со највисок квалитет 18к злато исполнето за златна завршница или ладен хируршки челик за сребрена завршница. Е прилагодлив кабелски синџир кој совршено се прицврстува со затворач за јастог.

Особините