.

Фризура за сечење на косилка за коса ееомоик, сечење бербер ножици Постави коса за сечење на косата салон за коса ножеви дома за маж жена

Фризура за сечење на косилка за коса ееомоик, сечење бербер ножици Постави коса за сечење на косата салон за коса ножеви дома за маж жена

DEN 401.60

Стока
Достапно е за нарачката

100% сосема нов и квалитет , сет на маникир вклучуваат нега на лицето/ нега на рацете/ нега на нозе Вкупниот сет на клипери за нокти доаѓа со кожен случај, направете ја секоја конпозиција да се истроши помалку лесно. Врвен квалитет : Комплетот за педикир е изработен од здрав нерѓосувачки челик и мазен дизајн на патент. Лесно да се затвори и отвори. Клиперките за нокти се остри и водоотпорни, не се лесни за 'рѓа. Различни алатки можат да ги исполнат вашите различни побарувања вклучуваат грижа за раце, нега на лицето, нега на нозе - мала тежина совршена и за професионален салон и за домашна употреба. Идеален подарок : Мултифункционален сет на нокти Запознајте се што ви треба. Најдобар подарок за пријатели, членови на семејството, lубовник на маникир и педикир. Претпазливост : За долготрајно, најдобро е да ја одржувате алатката чиста и суво после употреба и да ја ставите назад во случајот по секоја употреба.

Особините