.

Pcgv Паметни Часовници За Garmin Venu/Venu2 Плус VIVOMOVE HR Силиконски Ремени За Нараквици Vivoactive 3/Forerunner245M 645 Нараквица 20mm

Pcgv Паметни Часовници За Garmin Venu/Venu2 Плус VIVOMOVE HR Силиконски Ремени За Нараквици Vivoactive 3/Forerunner245M 645 Нараквица 20mm

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. * Изработен од квалитетен органски силика гел, еколошки и здрав, Мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален часовник. *Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. *Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Особините